![InShot_20221029_105259278.jpg](https://static.wixstatic.com/media/f12cd8_f566f783ec1047209a23d6d5ba61a138~mv2.jpg/v1/fill/w_480,h_360,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,enc_auto/f12cd8_f566f783ec1047209a23d6d5ba61a138~mv2.jpg)
Центр підготовки операторів БПЛА KOLO-FLY
Безпілотні летальні апарати стали одним з головних символів сучасної війни за волю і незалежність України проти навали варварства та зла. Тому що сучасна війна – це, насамперед, протистояння технологій, а БПЛА - це незамінні «очі», які служать як військовим, так і рятувальним, цивільним службам, зберігають життя та роблять «бавовну» ворогам.
Проект з безпілотниками для Благодійного фонду «КОЛО» розпочався в перші тижні війни зі співпраці з неурядовою нідерландською організацією EYESONUKRAINE.EU. Тоді іноземні партнери надали для розповсюдження квадракоптери, щоб документувати військові злочини російської федерації проти України.
Але з розвитком бойових дій в Україні використання дронів стало ключовим, вони надають одну з можливостей тієї самої асиметричної відповіді в боротьбі з переважаючими силами ворога для проведення глибинної розвідки, коригування вогню і безпосереднього знищення цілей. Саме завдяки поєднанню роботи традиційної та інноваційної зброї наша героїчна армія не лише не відступила, а й продовжує давати гідну відсіч ворогу.
У відповідь на зростаючий попит наш фонд створив центр підготовки управління БПЛА «KOLO-FLY». Ми впровадили безкоштовне навчання в малих групах з індивідуальним підходом та значною практикою, яке пройшли вже понад 140 осіб та надали більше 400 новеньких дронів для більш ефективного виконання завдань.
Проект KOLO-FLY потребує коштів для купівлі якісних безпілотників, які ми передаєм за призначенням, а також для утримання і розвитку центру, щоб мати можливості для навчання ще більшої кількості кваліфікованих операторів.
Летимо до перемоги разом!
![photo_2022-10-29_10-57-41.jpg](https://static.wixstatic.com/media/f12cd8_26345c4d212e43738299d377422cadf6~mv2.jpg/v1/fill/w_486,h_365,q_90/f12cd8_26345c4d212e43738299d377422cadf6~mv2.jpg)
![photo_2022-10-28_14-24-39.jpg](https://static.wixstatic.com/media/f12cd8_edf0b4a1bf6a41dcb43b671e594ddc82~mv2.jpg/v1/fill/w_272,h_271,q_90/f12cd8_edf0b4a1bf6a41dcb43b671e594ddc82~mv2.jpg)
![2022-07-12 23.42.28.jpg](https://static.wixstatic.com/media/f12cd8_f72655e7f0374932bb3f67e67ae7acce~mv2.jpg/v1/fill/w_204,h_271,q_90/f12cd8_f72655e7f0374932bb3f67e67ae7acce~mv2.jpg)
![2022-07-12 23.42.26.jpg](https://static.wixstatic.com/media/f12cd8_d82ec6ac30a748cdba2420e59d3c89a1~mv2.jpg/v1/fill/w_485,h_646,q_90/f12cd8_d82ec6ac30a748cdba2420e59d3c89a1~mv2.jpg)