top of page
InShot_20221029_105259278.jpg
Центр підготовки операторів БПЛА KOLO-FLY

Безпілотні летальні апарати стали одним з головних символів сучасної війни за волю і незалежність України проти навали варварства та зла. Тому що сучасна війна – це, насамперед, протистояння технологій, а БПЛА - це незамінні «очі», які служать як військовим, так і рятувальним, цивільним службам, зберігають життя та роблять «бавовну» ворогам.

 

Проект з безпілотниками для Благодійного фонду «КОЛО» розпочався в перші тижні війни зі співпраці з неурядовою нідерландською організацією EYESONUKRAINE.EU. Тоді іноземні партнери надали для розповсюдження квадракоптери, щоб документувати військові злочини російської федерації проти України.

 

Але з розвитком бойових дій в Україні використання дронів стало ключовим, вони надають одну з можливостей тієї самої асиметричної відповіді в боротьбі з переважаючими силами ворога для проведення глибинної розвідки, коригування вогню і безпосереднього знищення цілей. Саме завдяки поєднанню роботи традиційної та інноваційної зброї наша героїчна армія не лише не відступила, а й продовжує давати гідну відсіч ворогу.

 

У відповідь на зростаючий попит наш фонд створив центр підготовки управління БПЛА «KOLO-FLY». Ми впровадили безкоштовне навчання в малих групах з індивідуальним підходом та значною практикою, яке пройшли вже понад 140 осіб та надали  більше 400 новеньких дронів для більш ефективного виконання завдань.

 

Проект KOLO-FLY потребує коштів для купівлі якісних безпілотників, які ми передаєм за призначенням, а також для утримання і розвитку центру, щоб мати можливості для навчання ще більшої кількості кваліфікованих операторів.

Летимо до перемоги разом!

bottom of page