top of page
IMG_0046.PNG
Волонтери для волонтерів

«ВОЛОНТЕРИ ДЛЯ ВОЛОНТЕРІВ»

Один з напрямків діяльності БФ «КОЛО», який полягає у співпраці з волонтерами/волонтерськими організаціями/фондами щодо придбання, імпорту, доставки та розповсюдження будь-якої допомоги для українських військових, медиків, рятувальників. 
Від лютого 2022 року волонтерами Благодійного фонду «КОЛО» було придбано та передано на потреби Збройних сил України та цивільних 1500 тон гуманітарної допомоги, понад 7 тисяч одиниць військового спорядження та понад 300 автомобілів. Ми маємо великий досвід у пошуку, закупівлі, перевезенні, митному декларуванні вантажів і транспортних засобів. Також ми оперуємо логістичними приміщеннями у Берліні, Варшаві, у Львівській області, Києві та Дніпрі. 

НАША ЦІЛЬ: підтримати, збільшити потужність та розширити географію волонтерського руху, поєднавши наші сильні сторони і досвід з купівельною спроможністю та зв’язками інших волонтерів/ організацій.
Якщо ваш знайомий/ друг/ колега/ улюблений бариста опинився на фронті і потребує рюкзак/тактичні рукавички/наколінники, а ви не знаєте, які обрати – вам до нас!
Якщо ваша громада чи спільнота зібрали кошти на купівлю позашляховика/ тепловізора/ генератора/ військової форми, але не знає, де це можна придбати і як доставити – ми це зробимо! А саме відшукаємо те, що потрібно, в Європі або у світі, підготуємо необхідні документи для проходження митного контролю, і завеземо в Україну.
Якщо ви чи ваша волонтерська/ветеранська організація хочете підтримати військове братерство і знаєте чим допомогти українським захисникам, але не маєте особистих контактів. Або хочете особисто приїхати в Україну, щоб на власні очі побачити країну Героїв і познайомитися з ними – звертайтесь!
Якщо ви зібрали гроші на допомогу для України з ліквідації наслідків збройної агресії, але не розумієте чи не знаєте актуальні потреби – ми зорієнтуємо і допоможемо!


ДЛЯ ЧОГО МИ ЦЕ РОБИМО:

Війна триває, і ми продовжуємо активну волонтерську діяльність. Від початку повномасштабного вторгнення ми розвинули наші потужності з пошуку, закупівлі, доставки та дистрибуції. І тепер можемо опрацьовувати більшу кількість потреб і замовлень. І допомогти тим, в кого виникають труднощі з логістичними питаннями. Це стосується будь-якої підтримки наших військових, медиків, рятувальників щодо автомобілів (позашляховиків, пікапів, швидких), амуніції і спорядження, генераторів тощо. Наша діяльність здійснюється на волонтерських засадах – за власний рахунок. Спільними зусиллями ми збільшимо підтримку Захисників України і наблизимо нашу Перемогу! 

ХТО ВЖЕ ЗВЕРНУВСЯ ПО ДОПОМОГУ ДО НАС:

За цей час майже два десятки міжнародних та вітчизняних фондів, волонтерських організацій і благодійників працюють з БФ «Коло» у межах напрямку «Волонтери для волонтерів».

 Серед них:
Ukrainian Freedom Fund (Сполучені Штати Америки) 
Aga-Ucraína (Іспанія)
Eyes on Ukraine (Нідерланди)
Медичний Добровольчий Батальйон «Госпітальєри» (Україна)
The Vest Project (Канада) 
Foundation Miller & Smith (Польща) 
Ukrainian San Antonio (Сполучені Штати Америки)
Marine Travel and Canterbury Club (Велика Британія) 
Robert Sher (Сполучені Штати Америки) 
Вахтанг Кебуладзе, Володимир Єрмоленко та UkraineWorld, Internews Ukraine, Kult: Podcast (Україна)
North Group, The North of England P&I Association Limited, North of England P&I DAC (Велика Британія)
Ukrainian American Cultural Club of Houston (Сполучені Штати Америки)
ГО «Всесвітній день вишиванки» (Україна)
Asociación "Ucranianos de Almería" (Іспанія) 
The Paul Chester Children's Hope Foundation (Сполучені Штати Америки)
Gemini Web Media (Велика Британія)
Вадим Мазур і компанія «Skyline Software LTD» (Україна)
 

ЯКЩО У ВАС ВИНИКЛИ ПИТАННЯ, ЗВЕРТАЙТЕСЬ
 
за телефонами:
Олексій +38 (066) 367 01 57
Сергій +38 (050) 387 15 10

у наших соцмережах, написавши нам у приватні повідомлення:
https://www.facebook.com/kolofund 
https://www.instagram.com/kolo_fund/ 


                                                      ДЯКУЄМО ЗА ДОВІРУ ТА СПІВПРАЦЮ!
 

bottom of page