top of page
_123646682_p0btyql2.jpeg
Уживані авто рятують життя

Цивільна інфраструктура в прифронтових районах була знищена агресором. Наразі виник дефіцит транспортних засобів для перевезення біженців, поранених та людей, які потребують допомоги, для постачання їжі та води, для надання базових послуг. У цих регіонах життя мирних жителів перетворилося на пекло, які потребують сотень автомобілів, щоб рятувати життя та здоров’я людей.

 

Ми, як благодійний фонд, купуємо вживані автомобілі по всій Європі, але наші ресурси не безмежні, і ми не можемо задовольнити всі потреби самостійно.

 

Ми шукаємо старі, зняті з експлуатації або пошкоджені транспортні засоби, у тому числі:

  • Автобуси та мікроавтобуси

  • Машини швидкої допомоги та пожежно-рятувальні автомобілі

  • Автомобілі з повним приводом, позашляховики

  • Будь-які інші машини

Нам не важливий вид транспортного засобу, якщо він може пересуватися і допомагати людям.

 

Якщо ви, ваш бізнес або ваша місцева спільнота бажаєте приєднатися до ініціативи, ми приймемо такі транспортні засоби в одному з наших пунктів збору, розташованих у Берліні, Франкфурті чи Варшаві. Ми з радістю надамо вам необхідні документи про дарування або продаж за номінальною ціною таких транспортних засобів. Наші водії-добровольці та автопричепи перевозитимуть такі транспортні засоби в Україну через польський кордон, а ми братимемо на себе витрати на пальне, доставку водіїв, обслуговування, тощо. Наш благодійний фонд буде розподіляти транспортні засоби та звітувати вам про їхніх одержувачів.

 

Для отримання додаткової інформації, надішліть email на vehicles.kolo.fund@gmail.com або заповніть контактну форму нижче:

Заповніть форму для отримання додаткової інформації

Дякуємо! Ваш запит отримано.

bottom of page