3.JPG

Благодійний онлайн-аукціон

Мистецтво Нескорених

Українське художнє мистецтво, як невід’ємна частина культури та ідентичності нації, не залишається осторонь боротьби з російською агресією. Українські митці не тільки відтворюють художніми засобами світогляд свого народу, а й беруть активну участь в організації українського спротиву своїми творіннями. 


Для цього ряд відомих художників пожертвували свої картини Благодійному Фонду «Коло» для благодійної акції під назвою «Мистецтво нескорених», всі кошти від якої підуть на придбання автомобілів швидкої допомоги для гарячих точок країни.

 

«Мистецтво нескорених», що покликане показати громадянську позицію українського мистецтва, створило чудову колаборацію місцевих художників Львівщини та тими, хто вимушено покинув свій дім, рятуючись від війни.


У нашому віртуальному каталозі представлені 54 роботи таких художників, як Ігор Перхун, Микола та Андрій Чеботару, Віктор Чепінець, Юлія Грачик, Олександр Певсе, Василь Нікітін та інших. Ви можете зробити пожертву на рахунок БФ «Коло» та отримати вподобану картину.

Підтримати «Мистецтво нескорених» можна за реквізитами. 


Повідомити про ваш внесок та домовитись про деталі доставки вподобаної  картини можна з куратором проекту за імейл-адресою [email protected] та в месенджерах Telegram та WhatsApp за номером +38 067 988 44 02 (Андрій Чеботару).